• Filtry CHEMEX®

44.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty - opłata w sklepie 0
Odbiór osobisty - wcześniejsza opłata 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier InPost 14.99
Kurier DPD 14.99
Kurier DPD (Pobranie) 20
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 507040590

Co sprawia, że filtry CHEMEX® Bonded Filters to prawdziwa gratka dla smakoszów kawy?

 

Kształt stożka zapewnia jednolitą ekstrakcję dla czystego smaku kawy. Są grubsze (20-30% więcej niż u konkurencji) filtry z włókna specjalnego utrzymują gorzkie elementy, olejki i fusy na swoim miejscu (i poza filiżanką)

Wstępnie złożony dla wygody i pasuje do większości innych ekspresów do kawy z filtrem w kształcie stożka.

Usuwa z kawy zanieczyszczenia, kwasowość, niezdrowe i gorzkie elementy. W zaparzonej filiżance znajdziesz tylko kofeinę i pożądane olejki aromatyczne z ziaren kawy. Oczyszczanie tlenowe jest procesem bez wybielacza, dzięki czemu filtr nie zawiera żadnych chemicznych pozostałości ani smaku.

Działa dobrze z każdym rodzajem palenia kawy - a nawet z herbatą! Pozwala na przygotowanie doskonałej i najczystszej filiżanki za każdym razem. System zaparzania kawy CHEMEX® jest preferowaną metodą wśród palarni i baristów na całym świecie.

Nasz papier filtracyjny jest produkowany w USA wyłącznie z materiałów pochodzących z Ameryki Północnej, zgodnie z odpowiedzialnymi i zrównoważonymi praktykami. Kompostowalny i biodegradowalny. Łatwe czyszczenie. Bez tacek, bez koszyków, po prostu wyjmij filtr i wyrzuć.

Pasuje do wszystkich ekspresów do kawy CHEMEX® z wyjątkiem serii Class (CM-1C), serii Handblown (CM-1), serii Glass Handle (CM-1GH) i Funnex (CM-FNX).

 

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)